Kurumsal Firma Bilgilerimiz


2002 yılında bilgisayar satış ve servis adı altında hizmete başlamış olup, tecrübelerimizi ve iş alanlarımızı geliştirmeye çalışarak Nesa bilişim adı altında daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.
Nesa Bilişim Teknolojileri; sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen proje firmalarından biridir. Tüm elektronik güvenlik çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına sahiptir

Firmamızın her konuda güvenilir imajını sürekli kılmak için zaman, malzeme ve teknolojik ekipmanları müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre verimli ve etkin kullanarak, mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmanın yanında her türlü israfı önleyerek ülkemiz ekonomisine fayda sağlarken, hiçbir maliyetten kaçınmayarak çevreye zarar verecek davranışlardan kaçınarak, yaptığı işlerle, çalıştırdığı elemanlarla, kullandığı teknolojilerle beğenilen, sevilen ve takdir edilen sektöründe lider bir firma olmasını sağlamaktır.

Esantral Bulut Santral Çözümleri; kurumsal kullanıcıların iş yapış biçimlerini kolaylaştıracak, tasarruf ve verimlilik sağlayacak, firmanızın müşterileriniz karşısında kurumsal kimliğini destekleyecek yeni nesil bir dijital santral sistemidir.

Esantral olarak adınıza 850 li hat tahsis ediyoruz ve numaranızı veri merkezimizdeki dijital santralimize tanımlıyoruz. İsterseniz kendi şirket telekom numaralarınızı da sistemizde kullanabilir , kendi numaralarınızdan çağrı alıp verebilirsiniz. Müşteri sizi bu numaralardan aradığında size gelen çağrıları isterseniz bir otomatik robot operator ile karşılıyoruz ve yapılan tuşlamaya göre istediğiniz cihaza bağlıyoruz. çağrınızı isterseniz:

-Ip telefonunuzdan

-Bilgisayardan

-Tabletinizden

-Cep Telefonuzdan cevaplayabilirsiniz...
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.